Jakie korzyści? Dlaczego warto?

Kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych

Niezależni doradcy posiadający w portfelu największą w kraju ofertę zaufanych partnerów finansowych i ubezpieczeniowych, współpracujący wyłącznie ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami.

Najlepsza oferta

Nasze doradztwo to połączenie fachowej wiedzy ze wsparciem klienta w podejmowaniu najważniejszych życiowych decyzji. Indywidualne podejście sprawia, że doradztwo jest bardzo osobiste.

Oszczędność czasu

Skupiliśmy wszystkie produkty finansowo ubezpieczeniowe w jednym miejscu. Działamy zdalnie na terenie całej Polski oraz posiadamy biura stacjonarne. Możesz się z nami spotkać na żywo lub online. 

Licencjonowani Doradcy

Licencjonowani doradcy, specjaliści od wyszukiwania najlepszych rozwiązań. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie, którym chcę się dzielić z klientami. 

Wszystkie produkty ubezpieczeniowe 

Poznaj naszych doradców

Piotr Paczka

Ubezpieczenia na życie, emerytury
Tel: +48 517 101 011

Joanna Gorządek

Ubezpieczenia majątku

Tel: +48 535 291 921

Jakub Ignaczak

Kredyty, Finansowanie

Tel: +48 667 674 216

Wypełnij formularz, doradca skontaktuje się z Tobą


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ALLfinanz osbługujący zapytania jako podmiot współpracujący z Biurem Legal

  KONTAKT

  Pon – Pt: 8 – 18
  Sobota:  9 – 18

  kontakt@all-finanz.pl

  +48 517 10 10 11