Nasi doradcy poszukają najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Dziś ze względu na pandemię dla wielu osób staranie się o kredyt jest jeszcze trudniejsze. Warunki zmieniają sie z dnia na dzień i ciężko jest nadążyć za zmianami. Tylko osoba na co dzień zajmująca się finansowaniem będzie tą najbardziej zorientowaną. Oprócz tego, właściwy doradca kredytowy to także człowiek, który pozna Twoje potrzeby, zrozumie sytuację i pomoże osiągnąć cel do któego dążysz. 

Zalety współpracy z doradcą

Zrozumienie

Poznaj nasz zespół profesjonalnych doradców kredytowych, dla których priorytetem jest zrozumienie Twoich potrzeb. Dowiedz się jak wiele może zmienić bezpłatna konsultacja z naszym ekspertem.

Dopasowanie

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów. Pomożemy Ci zrozumieć wszelkie zasady i warunki kredytów oraz otrzymać jak najlepiej dopasowane oferty finansowe do Ciebie.

Oszczędność

Postaw na oszczędność czasu i pieniędzy. Indywidualnie doradzimy Ci w jaki sposób możesz spełnić marzenia lub podpowiemy, jak wyjść z długów.

Bezpieczeństwo

Korzystaj jedynie z pomocy sprawdzonych ekspertów kredytowych. Rozumiemy co daje Ci poczucie bezpieczeństwa, dlatego istotna jest dla nas kompleksowa ochrona  danych osobowych oraz transakcji.

Jak pracujemy ?

Poradnik finansowy & aktualności

Jakie dokumenty przygotować do
kredytu hipotecznego?

Dokumenty potrzebne do kredytu hipotecznego będą różnić się w zależności od tego czy będzie to umowa o pracę, o dzieło / zlecenie czy też renta…

Czytaj więcej

Kredyt konsolidacyjny, co to takiego?

Jest to kredyt, który ma za zadnie zebrać wszystkie Twoje kredyty w jednym miejscu. Otrzymujesz wtedy jeden kredyt, który zostaje użyty na spłatę pozostałych zadłużeń…

Czytaj więcej

Kredyty dla firm.
Jak bardzo to skomplikowane?

Prawdopodobnie potrzebujesz kredytu na firmę, ale nie wiesz, czy go otrzymasz?
A może nie wiesz jaki będzie najlepszy dla Ciebie?  Nie przejmuj się, dużo osób zadaje sobie takie same pytania…

Czytaj więcej

Chcesz wiedzieć, jak wygląda pomoc przy oddłużaniu?

Życie wymusiło na Tobie decyzje, które spowodowały nagromadzenie kredytów? Nie wiesz, jak wyjść z długów? Spokojnie, jest na to sposób…

Czytaj więcej

Padłeś ofiarą tzw. przekredytowania?

Zaciągałeś kredyt na kredyt, dodatkowo biorąc coraz to większy kredyt, na wszelki wypadek czy to na gorszy miesiąc? Nie będziemy pytać Cię jaki był powód Twoich decyzji…

Czytaj więcej

Poprawa BIK, czyszczenie historii BIK

Niestety, ale dane zawarte w BIK mają wpływ na Twoją zdolność kredytową. Jeśli nieterminowo spłacałeś kredyty lub od dawna masz debety na karcie kredytowej to wszystko będzie widoczne w momencie wyliczania zdolności kredytowej

Czytaj więcej

Masz pytania ?

Jak długo będę czekać na kredyt hipoteczny?

W zależności od banku terminy mogą być zarówno krótkie jak i długie. Jeśli czas goni, może się to wiązać z wyborem mniej atrakcyjnego kredytu, jednak nie jest to odgórnie przesądzone. Zwykle czas oczekiwania wydłuża się im bardziej atrakcyjne są warunki finansowania, dlatego też zalecamy, by indywidualnie wyliczyć zdolność kredytową i poznać warunki kredytowania.

Kredyt hipoteczny lepiej wziąć z partnerem czy samemu?

Tak naprawdę to zależy tylko od Twojej zdolności kredytowej.
Jeśli masz możliwość otrzymania kredytu hipotecznego samemu, wzięcie go z partnerem nie polepszy jego warunków.
Może się jednak okazać, że biorąc kredyt hipoteczny z partnerem będziesz zwolniony z konieczności wykupu ubezpieczenia na życie w okresie kredytowania.

Czy kredyt hipoteczny powoduje, że nie jestem właścicielem nieruchomości?

Właścicielem od początku jesteś Ty. Bank jest jedynie wierzycielem wpisanym w Księgę Wieczystą w dziale IV i będzie tam wpisany do czasu spłaty kredytu.

Czy mogę otrzymać kredyt firmowy?

Jeśli tylko prowadzisz firmę od 12 miesięcy i nie masz opóźnień w spłatach kredytu, opłatach ZUS i US, odpowiedź brzmi: TAK! W innych przypadkach wymagana będzie dokładna analiza, jeśli firma istnieje krócej na rynku.

Czy istnieje jakaś szansa na wyjście z długów?

Oczywiście! Z nami masz wysoką szansę na kredyt oddłużeniowy.
Co to dokładnie oznacza? W zależności od ilości i rodzaju, jak i kwot kredytów może to wyglądać inaczej. Najczęściej jednak mamy do czynienia z klientami posiadającymi kredyty w różnych bankach. Po zebraniu ich wszystkich wychodzi, że łączna suma rat przekracza połowę zarobków. Zapewne nie tak sobie to wyobrażałeś, przecież miałeś wziąć tylko jeden kredyt. Jednak w życiu tak bywa, że nie wszystkie wydatki da się przewidzieć, dlatego powiemy Ci jedno, wciąż masz szansę na jedną miesięczną ratę zamiast kilkunastu różnych. Możemy pomóc Ci połączyć wszystkie kredyty w jedną, wygodną, niższą ratę rozłożoną na odpowiednio długi okres czasu. By dowiedzieć się więcej zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem online lub osobiście.

Zależy mi by dostać kredyt szybko. Czy muszę się martwić, że złożenie wniosku w kilku bankach obniży moją zdolność kredytową?

Absolutnie nie. Banki kierują zapytania do BIK (Biura Informacji Kredytowej) w celu weryfikacji możliwych zadłużeń i nie ma to wpływu na decyzje kredytową innych banków.
Jednak taka decyzja wiąże się z wypełnianiem wielu wniosków i składaniu ich do różnych placówek oraz odbieraniu wielu telefonów czy e-maili.  Dlatego dla wygody naszych klientów oblicz-kredyt.pl umożliwia wypełnienie jednego wniosku, który trafi aż do 16 różnych placówek bankowych.

Wypełnij formularz, doradca skontaktuje się z Tobą


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ALLfinanz osbługujący zapytania jako podmiot współpracujący z Biurem Legal

  KONTAKT

  Pon – Pt: 8 – 18
  Sobota:  9 – 18

  kontakt@all-finanz.pl

  +48 517 10 10 11