W czym możemy pomóc?

01.

PRZY ZAKUPIE, NAJMIE

Pomoc w kupnie mieszkania, domu lub działki i obsługa całego procesu.

02.

PRZY UMOWACH

Przygotowanie niezbędnych dokumentów do zakupu lub wynajmu nieruchomości.

03.

PRZY NEGOCJACJACH

Negocjacje ceny zakupu mieszkania lub czynszu według wytycznych klienta.

04.

PRZY WERYFIKACJI

Sprawdzenie nieruchomości pod wględem formalnym oraz własności. 

05.

PRZY OCENIE

Ocena techniczna domu lub mieszkania, które ma zostać sprzedane albo wynajęte.

06.

PRZY FORMALNOŚCIACH

Rejestracja oraz składanie właściwych wniosków w urzędach i administracji.

Oferujemy Państwu wsparcie

Jako profesjonalni doradcy na rynku nieruchomości zajmujemy się doradztwem towarzyszącym transakcjom kupna, sprzedaży, wynajmu oraz oceny techniczno-inwestycyjnej nieruchomości.

Świadcząc usługi korzystamy z szerokiej wiedzy o nieruchomościach oraz doświadczenia zdobytego na rynku polskim i zagranicznym. Pracujemy dla Państwa aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego ze zleceń.

Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu właściwych decyzji oraz osiąganiu zamierzonych celów i konkretnych rezultatów. Dodatkowa współpraca ze specjalistami innych branż pozwala nam w sposób kompleksowy obsłużyć zlecenia we wszystkich kluczowych obszarach związanych z obrotem nieruchomościami.

Co zyskasz przy współpracy?

Gwarancję

Jako profesjonaliści rynku nieruchomości zapewniamy rzetelne wykonywanie usług na rzecz każdego klienta.

Bezpieczeństwo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ważne ubezpiczenie prowadzonych czynności zawodowych.

Oszczędność

Dzięki pomocy ze strony zawodowców oszczędzisz czas, a także poniądze na błędach jakie mógłbyś popełnić.

Wiedzę

Wiedza jaką zyskasz przy współpracy z profesjonalistami pomoże Ci na przyszłość w kolejnych sprawach.

Jak pracujemy ?

Partnerzy przy obsłudze rynku nieruchomości

Poradniki Specjalistów

Rodzaje wsparcia dla obcokrajowców
przy zdobyciu mieszkania?

Jeśli myślisz o nowym miejscu do zamieszkania i pracy, sprawdź jakie są dodatkowe mozliwości oprócz wynajmu lub zakupu nieruchomosci.

Czytaj więcej

Doradcy nieruchomości to specjaliści znający rynek oraz procedury zakupu i wynajmu?

Specjaliści rynku nieruchomości wspierają w procesach zakupu i wynajęcia domu lub mieszkania, negocjacji ceny, weryfikacji dokumenów i innych ważnych sprawach. 

Czytaj więcej

Emerytury w Polsce oraz
temat emerytur komercyjnych?

Jesli pracujesz, sprawdź jak duży wpływ masz na swoją przyszłość i co możesz zrobić z myślą o swojej emeryturze niezależnie od kraju zamieszkania.

Czytaj więcej

Zmiany w ustawie o cudzoziemcach jakie są planowane na 2022 rok.

Zmiany dotyczą wielu kwestii, przyśpieszają proces legalizacji pobytu oraz pracy obcokrajowców na terenie Rzecypospolitej Polski.

Czytaj więcej

Dlaczego woj. łódzkie jest atrakcyjne, a Łódź będzie rozwijającym miastem?

Jeśli wybrałeś Polskę do życia, pracy oraz funkcjonowania zobacz dlaczego województwo łodzkie i miasto Łódź są atrakcyjnym i przyszłosciwym wyborem.

Czytaj więcej

Jak przygotować się do kredytu, poprawa zdolności  w perspektywie czasu.

Gdy planujesz większy wydatek, chcesz kupić mieszkanie lub zainwestować w firmę, warto się przygotować wcześniej aby uniknąć kamplikacji.

Czytaj więcej

Sprawy w jakich pomoglismy

Kiedy w 2021 roku próbowaliśmy wynająć mieszkanie na własną rekę było trudno rozmawiać z właścicielami mieszkań. Nie chodziło o język tylko o pewną niechęć. Jak się okazało potrzebne były dokumenty, które właścicielowi mogły pokazać, że myślimy poważnie o wynajmie mieszkania, pracy i życiu w Polsce. Pracownik Estalli pomógł nam wszystko zorganizować i wynegocjować dobre warunki najmu.

Vladyslav / magazynier

W naszym kraju aż tak dużo papierów nie było potrzebne. Tutaj na każdym kroku są wnioski, pozwolenia, dokumenty do jednego urzędu i do następnego. Na początku tego nie rozumiałam, ale jak się okazało dzięki panu Jakubowi udało się złozyć kilka pism w związku z dopłatami i świadczeniami dodatkowymi. Nie były to duże pieniądze, ale dodatkowe środki ułatwiają zycie i mieszkanie w Polsce. Warto korzystać z pomocy jeżeli taka jest oferowana przez osoby, które wiedzą wiecej i znają się na tych sprawach.

Lyudmyla / pomoc medyczna

Długo się zastanawialiśmy z mężem nad zakupem mieszkania. Po pierwsze chodziło o kredyt, a po drugie o jak najlepszą dla nas lokalizację. Jesteśmy w Polsce już od kilku lat i wydawało nam się, że znamy nasze nowe miasto. Za mieszkaniem chodziliśmy długo aby znaleźć to co nas interesuje, straciliśmy ponad dwa miesiące czasu na to i ostatecznie podjeliśmy decyzję żebym nam ktoś pomógł. Tutaj mawiają że diabeł tkwi w szczegółach i faktycznie tak jest. Dobrze że spotkalismy się z pośrednikiem, wytłumaczył nam dużo rzeczy i podpowiedział jak rozwiązać kilka spraw. Udało się i z kredytem i mieszkaniem 🙂

Yana / asystentka biurowa

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Right Dirdction Poland Sp. z o.o. jako podmiot współpracujący z Biurem Legal